Таку думку висловив російський політолог Дмитро Орєшкін у своїй колонці для видання "Новое время".

За його словами, Росія може скористатись своїм правом вето у Раді безпеки ООН, але в ООН є ще Генеральна асамблея, де рішення приймаються більшістю голосів.

З кожним місяцем дедалі очевидніше, що накопичується абсолютно незаперечна база доказів, яка однозначно вказує: був "БУК", він перебував на території сепаратистів і привезений з Росії. Від цього не відкрутитися,
— пише Орєшкін.

Експерт зауважив, що сама спроба зупинити формування трибуналу свідчить лише про те, що саме Росія не зацікавлена ​​в об'єктивному всебічному розслідуванні.

Насправді Москва вже проінформована про те, яких висновків дійшла голландська прокуратура. Не дарма міністр закордонних справ Нідерландів з цього приводу побував у Росії, говорив з Лавровим і тихо, без коментарів, поїхав назад. Тема обговорювалася,
— запевнив політолог.

Орєшкін наголошує — тепер у путінської Росії дуже вузький коридор можливостей, тому що Путін прорахувався.

"Все це чудово, але до пори до часу. Накопичується критичний обсяг «милих пустощів», які дозволяє собі путінська Росія, і Захід розуміє, що пора його зупинити... Путін природним, передбачуваним чином загнав себе в глухий кут, і Боїнг — всього лише одна з граней цього глухого кута. Тепер доведеться робити вигляд, що західні слідчі проплачені і корумповані..." — підсумував він.

Читайте також: Якщо в Росії щось піде не так: шанси ймовірних кандидатів на пост Путіна