Аби заборонити рекламу електронних гаджетів для куріння, на кнопку "за" натиснули 284 народних обранці. Документ ухвалили поки за основу.

До теми Антитютюновий законопроєкт: чому Рада досі не заборонила куріння серед дітей

Що пропонують змінити в законі "Про рекламу"

  • Заборонити рекламу тютюнових виробів, електронних сигарет, рідин, які використовують в електронних сигаретах, рекламу знаків для товарів і послуг, інших об'єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються такі вироби.
  • Заборонити розміщувати на будь-яких інших товарах зображення тютюнових виробів, електронних сигарет та рідин, а також знаків для товарів та послуг, під якими випускають такі вироби.
  • Заборонити спонсорувати теле-, радіопередачі, театрально-концертні, спортивні та інших заходи із використанням знаків для товарів і послуг, інших об'єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються тютюнові вироби, електронні сигарети, рідини, які використовуються в цих сигаретах.

Автори документа сподіваються, що рекламу замінить антиреклама

У пояснювальній записці до документа мовиться, що ця ініціатива має на меті збереження здоров'я нації. Автори законопроєкту сподіваються, що рекламу електронних сигарет замінить їхня соціальна антиреклама.

Цікаво Нова Зеландія хоче назавжди заборонити куріння сигарет