Закон передбачає, що особа, яка вручила бойовий прапор, вітає особовий склад військової частини з одержанням стягу словами "Слава Україні". Особовий склад військової частини на привітання відповідає "Героям слава". Після цього командир військової частини виступає із відповідним словом.

Читайте також: Вперше прозвучало офіційне вітання військових "Слава Україні!"

Окрім того, на вітання начальника або старшого за військовим званням "Слава Україні" всі військовослужбовці, що перебувають у строю, відповідають: "Героям слава". Якщо начальник або старший за військовим званням прощається, на його слова "Слава Україні" військовослужбовці відповідають: "Героям слава".

Також, відповідно до закону, у тексті статуту слова "товаришу" замінено відповідно словами "пане (пані)".

Крім того, закон "Про Національну поліцію" доповнюється статтею 201 такого змісту:

"Вітання поліцейських під час перебування у строю. На вітання керівника або старшого за спеціальним званням "Слава Україні" всі поліцейські, які перебувають у строю, відповідають: "Героям слава". Якщо керівник або старший за спеціальним званням прощається, на його слова "Слава Україні" поліцейські відповідають: "Героям слава".

Остаточне схвалення відповідного закону привітав президент Петро Порошенко.

Нагадаємо, 7 серпня стало відомо, що Петро Порошенко доручив розробити законопроект, який змінить офіційне вітання в ЗСУ з вітання радянського зразка "Здрастуйте, товариші!" та "Бажаємо (бажаю) здоров’я!" на "Слава Україні!" та "Героям слава!".

А 6 вересня Верховна Рада схвалила за основу рішення про зміну офіційного вітання в ЗСУ на "Слава Україні" – "Героям слава".