Про це 24 Каналу розповів речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат. Він наголосив, що російські ракети "Іскандер" дуже небезпечні.

Дивіться також Росія вдарила по Києву ракетами у День захисту дітей: все, що відомо про атаку

Небезпека ракет "Іскандер"

Юрій Ігнат пояснив, що ракети з оперативно-тактичного комплексу мають масу приблизно 500 кілограмів та дальність приблизно 600 кілометрів. Росіяни використовують два види "Іскандерів": "Іскандер-М", яка летить по балістичні траєкторії, "Іскандер-К" – летить так, як крилата ракета "Калібр", огинаючи рельєф місцевості.

Лічені хвилини, щоб урятуватися. Що та, що та ракета досить швидко долітає. Зрозуміло, що балістика швидше, бо від моменту пуску ракет помічено ті засоби. Невеликий час до підльоту. Повітряна тривога була, ракети збили, але, на жаль, бачимо уламки,
– сказав він.

Речник командування Повітряних сил ЗСУ вкотре наголосив, що уламки ракет також забирають життя українців та руйнують будівлі. Він вкотре закликав не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.

Ігнат про деталі нічного обстрілу Києва: дивіться відео

Росія вночі вдарила по Києву: головне

  • Російські окупанти у ніч на 1 червня вдарили ракетами по столиці. Загалом загарбники випустили по Києву 10 ракет, усі цілі знищила українська протиповітряна оборона.
  • У День захисту дітей уламки російської ракети влучили у дитячу поліклініку та сусідні будинки. Найбільше постраждалих у Деснянському та Дніпровському районах Києва.
  • Зокрема, у Деснянському районі загинуло 3 людей та ще 10 були поранені. Серед жертв – одна дитина, яка народилась у 2012 році.
  • Житель Деснянського району столиці внаслідок обстрілу втратив дружину. Він розповів, що його сім'я та інші жителі будинку вирушили в укриття, яке виявилося закритим. Представники влади вже відреагували на цю інформацію.