Так, у кількох регіонах вже фіксували пуски "славнозвісної" російської ППО. Повідомлялося про загрозу Керченському мосту.

Дивіться також Керченський міст – не єдина ціль: росіяни панікують через можливі атаки на Крим

Ракетна атака на Крим

Близько 9:00 ранку у Криму повідомили про повітряну тривогу та пуски ракет з напрямку України. Вже за кілька хвилин у різних частинах Криму чули вибухи – зокрема, у Балаклаві, на мисі Тарханкут, у Сакському районі.

Роботу ППО також зафіксували у Севастополі. Місцевий гауляйтер заявив, що всі служби приведені у бойову готовність. Також Развожаєв відзвітував про збиття двох цілей над Балаклавою. За його словами, уламки збитих цілей впали у прибережній зоні та Балаклавському районі. Водночас місцеві кажуть, що чули три гучні вибухи зі східної частини Севастополя.

Ймовірне збиття повітряної цілі біля Балаклави / Кримський шпигун

Близько 9:24 стало відомо, що росіяни перекрили рух Кримським мостом. Окупанти опублікували попередження про рух ракет у бік Керчі та незаконної забудови. Однак вже за 10 хвилин тривогу у Криму скасували.

Варто також вказати, що місцеві пабліки вкотре скаржилися на відсутність сповіщення про тривогу на вулицях Севастополя. Зокрема, місцеві знову спокійно відпочивають на пляжі, у той час, як російська ППО намагається влучити по цілях.

До слова, у ВМС України зазначали, що російські загарбники намагаються звузити Керченську протоку. Там вже встановили другу лінію бонових загороджень з 21 баржі. Це потрібно, аби посили вогневий контроль. Окрім цього, окупанти постійно патрулюють прохід за допомогою авіації.