Як наголосила речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк, не йшлося про те, що у росіян вичерпався ракетний потенціал. Так, вони дійшли до певних "червоних ліній" – критичного запасу щодо багатьох позиції. Водночас продовжилося виробництво. Про це Гуменюк сказала 24 Каналу.

До теми Росія 17 разів атакувала Київ у травні: чим окупанти били по столиці та як змінилася тактика

Військово-промисловий комплекс Росії працює

Слід зауважити, що ті ракети, які останніми тижнями прилітали в Україну, виготовлені за часів повномасштабного вторгнення. Про це свідчить відповідне маркування на їхніх уламках. За словами Гуменюк, санкційна політика не така вже ефективна, якщо вона не дозволяє зупинити виробництво ракет. Військово-промисловий комплекс країни-агресорки продовжує працювати.

Росія не лише поповнює свій потенціал за підтримки Ірану, який надає дрони, а й продовжує виготовляти ракети. Обсяги виробництва досить переконливі, тому що 30 "Калібрів" щомісяця – це теж дуже великий запас, який вони можуть собі дозволити,
– зазначила речниця ОК "Південь".

Гуменюк пояснила, що, поповнюючи запас, загарбники використовують те, на що можуть розраховувати. Так, поки окупанти застосовують по прифронтових населених пунктах керовані авіаційні бомби, а також С-300 як балістику по тих територіях, яких можуть досягти наземними комплексами, виробництво продовжується.

"Це виробництво працює потім на повітряні сили. Тобто за допомогою авіації ці свіжовиготовлені ракети дістаються України", – підсумувала Гуменюк.

ОК "Південь" про ракетний потенціал росіян: дивіться відео

Скільки грошей Росія витрачає на обстріли

  • Поки звичайні росіяни живуть за межею бідності, їхній очільник продовжує витрачати шалені гроші на удари по мирних українцях. Красномовним прикладом стала чергова атака Києва у ніч на 1 червня.
  • Так, Росія випустила у бік столиці 3 крилаті ракети "Іскандер-К" та 7 балістичних ракет "Іскандер-М". Усі 10 ракет збили наші Сили ППО.
  • Ця атака обійшлася загарбникам у 17 мільйонів доларів. Виходить, Кремль викинув ці гроші "на вітер", оскільки жодна з ракет не досягла цілі.