Про це 24 каналу розповів координатор групи "Інформаційний спротив" Костянтин Машовець. За його словами, технічно окупанти могли б завдавати такі ракетні удари й частіше. Але тут усе впирається в наявність крилатих та балістичних ракет та низку інших факторів.

До теми Уранці в Одесі лунала тривога: окупанти з Криму запустили 2 ракети "Онікс"

Як окупанти готують масовані ракетні удари

Як наголосив Машовець, найімовірніше, окупанти зберігають ракети поблизу місць, де дислоковані носії – кораблі, стратегічні бомбардувальники тощо.

Та навіть якби у них була велика кількість ракет, то масовані ракетні удари важко було б робити кожного дня. Такі атаки зазвичай ретельно готують. Там враховують низку чинників.

Кожен удар потрібно підготувати. Це – дорозвідка цілі, дорозвідка результатів попередніх ударів, введення цілі в програму польоту цих ракет. Там цілий ряд маніпуляцій і факторів треба враховувати,
– зазначив Машовець.

До прикладу, окупанти також намагаються розвідати, де розташовані українські системи ППО. Так вони намагаються визначити маршрути, за якими запускати ракети.

Як російські окупанти планують масовані ракетні удари: дивіться відео

Масовані ракетні удари по Україні: коротко

  • Вранці 16 грудня російські окупанти завдали вже 9 масований ракетний удар по Україні. Загарбники знову цілили по енергетичній інфраструктурі.
  • Усе, що потрібно знати про 9 масований ракетний удар окупантів по Україні, – читайте в матеріалі 24 каналу.
  • Раніше в українській розвідці розповіли, скільки ще Росія може завдати масованих ракетних ударів.