Про це 10 жовтня розповіли у Головному управлінні розвідки. Зазначили, що злочинні вказівки отримали представники російських військових частин стратегічної та дальньої авіаці.

До теми Внаслідок ракетних ударів по Києву є травмовані та загиблі

"Цілями визначалися саме об'єкти критичної цивільної інфраструктури та центральні райони густонаселених українських міст", – розповіли у розвідці.


Росіяни масовано атакували Україну 10 жовтня / Інфографіка Суспільного

Планували знищити ТЕС

За інформацією розвідки, 8 жовтня на аеродром "Оленья" з аеродрому "Енгельс" окупанти перебазували 7 стратегічних бомбардувальників Ту-160. Вороги спорядили їх крилатими ракетами Х-101.

Крім цього, на зовнішній рейд Севастополя вивели 6 носіїв крилатих ракет з 40 ракетами "Калібр".

Основною метою країни-терориста було знищення ТЕС, створення паніки серед українців та залякування європейської громадськості, – наголосили у розвідці.

До речі Наратив Путіна: у МВС пояснили, чому обстріли Росії – не помста за Кримський міст

Росіяни вбили людей у Києві

Внаслідок ракетних ударів по столиці є жертви серед мирного населення. Вибухи чули у різних районах Києва. Після влучання ракет загорілися легкові автомобілі неподалік. Речниця ДСНС Світлана Водолага розповіла, що внаслідок обстрілу загинули 5 людей, а отримали поранення – 50.

"Влучання в кількох районах. Зокрема в центрі міста. Також скажений агресор ударив по кількох об'єктах критичної інфраструктури столиці", – розповів мер столиці Віталій Кличко.

Зверніть увагу – росіяни атакували 10 жовтня Львів: дивіться відео