Росія 25 вересня завдала терористичного удару по Одесі. За словами волонтерки, ця ніч супроводжувалась свистінням ракет, звуком "Шахедів", вибухами та пострілами.

Зверніть увагу Триває розбір завалів: в Одеській ОВА розповіли про масштаби пошкоджень Морського вокзалу

"Було просто жахливо"

Катерина написала, що "намагалась залізти на ручки до кого завгодно, тільки би це все закінчилося".

Було таке відчуття, що моя домівка вночі просто складеться,
– поділилась жінка.

А потім вона дивилась як горить будівля, де волонтерка провела майже 10 років, коли працювала в туристичній компанії – на Морвокзал.

"На місце, де ми все дитинство зустрічали нашого батька з рейсів. Де на 17 причалі, ми з сестрою прожили декілька місяців на вітрильнику "Дружба", на якому наш батько працював і всі наші друзі заздрили нам як дурні", – розповіла вона.

Також Катерина написала, що дивилась, як горів готель. За її словами, хоч одесити не дуже його любили, дивитись на це "звільнення" все одно було жахливо.

Удар по Україні 25 вересня: що відомо

  • Вночі росіяни запустили на Одеську область 19 "Шахедів", 12 "Калібрів" і 2 "Онікси". Ворог підступно вдарив по припортовій інфраструктурі.
  • Окрім цього, росіяни атакували Дніпропетровську область. Над Кривим Рогом збили "Шахед", через падіння уламків якого виникла пожежа на одному із промислових підприємств. Пожежу вже загасили. Головне, що минулося без втрат.
  • Наші захисники знищили 30 із 33 цілей.