Утім, прем'єр-міністр Чеченської республіки Ічкерія за кордоном Ахмед Закаєв розповів 24 Каналу, що, за його інформацією, Кадиров захоплювався "заспокійливим", а саме – наркотиками. Протягом 15 років "Дон" приймав заборонені речовини, що в результаті призвело до побічних ефектів.

Дивіться також Кремль задіяв "важку артилерію", – ексспівробітник КДБ пояснив нове відео з Кадировим

Кадиров потрібний Росії живим

"У нього проблеми з нирками. За нашою інформацією, йому в ОАЕ дійсно пересаджували нирку, але вона не прижилася. Через це у нього відбулися дуже серйозні ускладнення зі здоров'ям", – наголосив прем'єр-міністр Чеченської республіки Ічкерія за кордоном.

Закаєв майже на 100% впевнений, що російські спецслужби не отруювали Кадирова. Адже самопроголошений глава Чечні потрібний Росії: вчора, сьогодні, завтра.

Закаєв припустив, навіщо Кадиров потрібний живим Росії: дивитися відео

Кадиров вигідний та корисний допоки живий. Росіяни демонізували його та розкручували всі ці роки. Позаяк, якщо посіпаки Владіміра Путіна не стане, знову прийдеться вкладатися у створення альтернативної фігури, – а це займає багато часу.

Він – сміттєвий ящик, якого створили в Чечні. Весь негатив, який є у Чечні або наслідки злочинів, які російські спецслужби та Росія здійснили в Чечні – вони переведуть це все на Кадирова,
– зауважив Ахмед Закаєв.

Тому живий Кадиров потрібний Росії, аби використовувати його "за призначенням".

Що відомо про стан Кадирова

  • У телеграм-каналі самопроголошеного лідера Чечні оприлюднили відео із Центральної клінічної лікарні Москви. Мовляв, "Дон" там відвідував дядька, а не лікується сам.
  • Представник ГУР МО Андрій Юсов зазначив, що очевидно, що кадри з Кадировим або несвіжі, або постановні. Юсов додав, що у Кадирова була низка невдалих медичних втручань і остання невдала операція.
  • За словами колишнього віцепрезидента російської нафтової компанії "ЮКОС" Леоніда Невзліна, він має інформацію з Центральної клінічної лікарні Москви. Мовляв, там говорять, що кілька днів тому у Кадирова почалося відторгнення нирок.