Свою реакцію на резонансне фото з Уруським Кадиров опублікував у телеграмі.

Читайте також "Війна" Кадирова з Marvel: у Чечні оперативно знищили героїв коміксів

Кадиров заявив, що був без поняття, хто такий Уруський

Кадиров навіть спробував пожартувати, що начебто до нього підходив невідомий чоловік і пропонував продати секретну інформацію. І це згодом виявився саме Уруський.

У досить розлогому дописі глава Чечні пояснював, чому, на його думку, не варто українському уряду "займатись дурницями". Кадиров каже: поняття не мав, хто такий Уруський.

Знав би – не підпустив. Підійти і тим більше, потиснути руку таким людям вважаю для себе неприйнятним. Люди, які причетні до численних бід та страждань власного народу на Донбасі і в інших регіонах – ті, яким руку не тисну,
– цинічно написав Кадиров.

Кадиров та Уруський на одному фото

Скандал спалахнув, зокрема, і через це фото / Фото з телеграм-каналу Олексія Гончаренка

Як пояснив фото та відео Уруський

Сам Уруський у фейсбуці запевнив, жодних контактів з Кадировим в Абу-Дабі він не мав та й не міг мати. А потрапляння разом у кадр віцепрем'єр пояснив випадковістю. За словами урядовця, так організатори вирішили розсадити гостей. Українська делегація вже висловила своє незадоволення з цього приводу.

Як відреагували на фото з Уруським в Україні

  • Прем'єр-міністр Денис Шмигаль у фейсбуці вимагав від Уруського негайно надати пояснення щодо інциденту.
  • В Офісі Президента теж захотіли почути від віцепрем'єра пояснення. Проте заступник голови ОПУ Кирило Тимошенко зауважив, що переконаний, що Уруський жодних перемовин з Кадировим не вів, а фото зробили випадково.