Він зазначив, що події, які відбувалися біля станції метро "Пушкінська" він бачив зі свого балкона. Про це він повідомив телеграм-каналу TUT.BY.

До теми Під час протесту у білоруській Ліді демонстранти відбили в ОМОНівців свого: відео

Очевидець розповів, що події розгорталися приблизно о 23 годині. Силовики застосовували світлошумові гранати та сльозогінний газ. Рух транспорту був максимально обмеженим, іноді пропускали тільки машини швидкої допомоги.

Водій тролейбуса № 44 закрився всередині, двоє ОМОНівців намагалися змусити чоловіка вийти, проте він відмовився. Хлопець, який імовірно згодом загинув, вибіг вперед до ланцюга ОМОНу,
– сказав очевидець.

"Він нібито намагався кинути те, що тримав у руці, але зненацька зігнувся і впав, так і не кинувши незрозумілий предмет. Проте там не було ніякого вибуху: він тільки скорчився і впав. Кілька ОМОНівців одразу підбігли і забрали його", – зазначив мешканець міста.

Співрозмовник підкреслив, що не бачив, як в руці хлопця щось вибухало. Він тільки стверджував – постраждалий намагався кинути предмет невідомого походження, однак потім присів і впав. Чоловік наголосив: у хлопця в руках нічого не було.

За словами очевидця, після першої атаки світлошумовими гранатами хлопець просто стояв, ніби його оглушило. Потім було видно, як з боку ОМОНу до центру перехрестя хтось жбурнув предмет у вигляді пів сфери, з якої в різні боки почали вилітати заряди. Над перехрестям була димова завіса, приблизно через 30 секунд біля хлопця вже були силовики.