Нардеп з "Голосу" Андрій Осадчук вважає, якщо фракція опозиційна, вона не завжди має голосувати проти. Про це він повідомив в інтерв'ю у програмі "Перехресний допит". 

Важливо З політради "Голосу" нікого не виключали, – Осадчук

За його словами, "Голос" опозиційний до Володимира Зеленського та "Слуги народу", однак вони не проти України та її майбутнього.

У Верховній Раді ми працюємо, щоб рухати Україну у європейському напрямку. Насправді, зі "слугами народу", бо інших немає в коаліції, іноді вдається робити досить непогані речі, за які голосують,
– запевнив Осадчук.

Він додав, що голосує так вся фракція Верховної Ради.

Про кадрові призначення

До прикладу, коли на засіданні Верховної Ради 28 січня 2021 року Юрія Вітренка з другої спроби не призначили першим віцепрем'єром – міністром енергетики. "Європейська Солідарність", "Голос" та "За майбутнє" – утримались.

Андрій Осадчук зазначив, що коли мовиться про кадрові призначення – опозиції їх неможливо підтримувати, бо це відповідальність за втілення законів. Вони не матимуть за цим контролем.

"Відповідно, ми не голосували і не будемо голосувати за кадрові призначення. Це фундаментальна місія опозиції", – підсумував він.

"Перехресний допит" з Андрієм Осадчуком: дивіться відео