Що кажуть у Путіна про розмову Навального з ФСБшником

Як зауважив речник президента Росії Дмитро Пєсков, у Кремлі не дивилися відео з заявою Навального про цю розмову. Про це повідомляє Meduza.

До теми Політичний Чорнобиль Путіна, або Навіщо ФСБ труси Навального

Водночас він зауважив, що напередодні ФСБ це прокоментувала "досить вичерпно та однозначно". А Навального Пєсков назвав "хворим", Але підкреслив, що це його особиста думка.

Загалом можна сказати, що у хворого спостерігається яскраво виражена манія переслідування. Можна також чітко встановити певні прояви манії величі. Тому що, як кажуть, він себе навіть порівнює з Ісусом. Ну і в іншому, звичайно, – вже прояви за Фрейдом. Така зацикленість на гульфіковій зоні (область геніталій), власне, і так далі,
– охарактеризував Навального Пєсков.

Коротко про розмову Навального з ймовірним отруйником

  • Навальний за допомогою спеціального додатка подзвонив співробітнику ФСБ Кудрявцеву. Той думав, що йому телефонують з робочого номера.
  • Опозиціонер представився помічником глави ФСБ Максимом Устиновим і попросив пояснити деякі моменти, необхідні для доповіді начальству.
  • Кудрявцев сказав, що опозиціонера від смерті врятувала оперативна посадка в Омську і не введений йому лікарями швидкої допомоги атропін.
  • Він також додав, що отруту нанесли на спідню білизну росіянина.
  • ФСБ ці записи назвала підробкою та провокацією. Також за цим фактом спецслужба розпочала перевірку.
  • Наступного дня після публікації записів у Москві затримали кількох членів команди Навального, зокрема юриста Любов Соболь.