Про це Міноборони України повідомило у своєму телеграм-каналі. Там вони розповіли детальніше про цю платформу.

Дивіться також В Україні відкрито перший спільний цех Укроборонпрому та Rheinmetall

Міноборони запустило сайт для пошуку вакансій у ЗСУ

Тепер знайти вакансію в Силах оборони України можна буде й на сайті Міністерства оборони "Будь собою". Функціонал платформи дозволяє обрати війська та спеціальність.

Тепер у вас є можливість самостійно обрати посаду для служби в армії. Забудьте про страхи та сумніви – настав час обрати свій шлях. Обирайте свою професію в Силах оборони України на army.gov.ua і станьте частиною сильної та сучасної армії України. Не чекай на зміни – створи їх сам! Будь собою,
– йдеться у повідомленні.

Вакансії на сайті можна проглядати через пошук – за назвою, родом військ у складі Сил оборони, спеціальністю, званнями чи умовами (йдеться про переведення).

Також на сайті можна знайти Центр рекрутингу української армії у вашому місті, їхні контакти та графік роботи.

Міноборони запустило сайт для пошуку вакансій у ЗСУ: дивіться відео

Що корисного буде в застосунку Резерв+: що відомо

  • З 18 червня у Резерв+ з'явиться QR-код, що буде аналогом паперового військового квитка.
  • Поява у Резерв+ QR-коду дозволить українцям використовувати електронний військовий квиток замість паперового. Водночас це не єдина зміна у застосунку після 18 червня.
  • Речник Міноборони Дмитро Лазуткін зазначив, що того таки дня у Резерв+ з'явиться й ще одна додатково опція для зареєстрованих військових. Вони зможуть оновити свої дані та прибрати надокучливу помилку.
  • "Якщо у них написано "у розшуку", то вони зможуть в один клік вирішити це питання і повідомити, що вони є військовослужбовцями. І таким чином дані в "Оберезі" оновляться", – зазначив він.
  • Також Лазуткін вказав, що після появи у застосунку QR-коду з ним можна буде перетинати кордон – жодних проблем виникати не повинно.