Про це Лукашенко сказав у спілкуванні з журналістами, повідомляє його прес-служба.

Читайте також: Ми бачимо, що відбувається у Сирії, – Лукашенко почав модернізацію армії

Президент Білорусі наголошує, що влада країни у таких питаннях орієнтуватиметься на "слов'янські традиції".

Всі ці дурниці, взяті, перш за все, із Заходу. Ви можете не хвилюватись, і народ хай не хвилюється – ми будемо виходити виключно з власних інтересів, наших білоруських, слов'янських традицій, і нашого життєвого досвіду,
– заявив він.

Лукашенко вважає, що проблему "насильства в сім'ї" не варто позичати у західних країн.

"Десь хтось бовкнув про протидію насильству в сім'ї. Це зараз модне формулювання на Заході. У них скоро сімей не буде: мужик на мужику одружується або заміж виходить. Дітей немає кому народжувати. А ми у них запозичуємо якісь норми поведінки в сім'ї", – наголосив білоруський лідер.

Окрім того, він зізнався, що не є прихильником покарань для дітей. Проте іноді, за його словами, цього не уникнути. На думку білоруського лідера, хороший ремінь іноді "теж корисний для дитини". Так, за словами Лукашенка, його старший син Віктор "часто від нього отримував".

Середній, Діма, вже бачив, як Віті діставалось, і рівненько стояв поруч. Молодшого, йому п'ятнадцятий рік, я взагалі ніколи не карав: він цього не заслуговував,
– розповів він.

До слова, законопроект про протидію домашньому насильству розробляло Міністерство внутрішніх справ Білорусі. Лукашенко вважає, що ним повинні займатися представники органів влади на місцях, громадські організації і адміністрація президента.

Нагадаємо, раніше Олександр Лукашенко започаткував боротьбу з пияцтвом в уряді Білорусі. Так білоруський лідер провів кадрові перестановки в уряді і пообіцяв нові звільнення через вживання алкоголю у вищому керівництві країни.