Про це в ефірі телемарафону повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов. Він також пояснив мету таких рейдів, передає 24 Канал.

Важливо Без звільнення Криму Україна ніколи не буде в безпеці: чому це найкоротший шлях до перемоги

"Це не останні рейди та операції"

Юсов пояснив, що мета рейдів у тимчасово окупований Крим – збір інформації та диверсійні завдання. Він також додав, що публічно повідомляли про кілька рейдів, але насправді їх було більше.

Є публічна інформація про декілька рейдів. Насправді їх було більше, але про не всі деталі ми поки що будемо розкривати. Можна стверджувати, що це точно не останні рейди й операції. Це завжди має комплексний характер,
– розповів Юсов.

Він пояснив, що під час таких рейдів та спецоперацій українські військові можуть зібрати важливу інформацію для продовження ураження сил і засобів противника на тимчасово окупованому Кримському півострові.

Рейди українських захисників у тимчасово окупований Крим

  • Українські розвідники провели рейд у тимчасово окупований у День Незалежності – 24 серпня. Спецоперацію на окупованому півострові готували ГУР МО спільно з ВМСУ. Вночі 24 серпня підрозділ ГУР "Артан" висадився неподалік населених пунктів Оленівка і Маяк в Криму. Тоді відбулося бойове зіткнення, під час якого ліквідували 30 окупантів. До слова, під час цього рейду на півострові також замайорів український стяг.
  • Спецпризначенці також десантувалися на тимчасово окупованому півострові 4 жовтня. Відомо, що призначенці підрозділів "Стугни" та "Братства" вступили в жорстокий бій з окупантами й росіяни зазнали чималих втрат. На жаль, українські розвідники також зазнали втрат, проте вони неспівмірні з російськими. Як пояснив Юсов, це була операція диверсійно-розвідувального характеру.
  • У ГУР нещодавно також опублікували унікальні кадри, як українські спецпризначенці проводять рейди в Криму. На цьому відео можна побачити підготовку до рейду воїнів "Стугни" та "Братства" у складі спецпідрозділу Тимура ГУР Міністерства оборони України.