Таку думку 24 Каналу озвучив військовий аналітик, майор запасу ЗСУ, ветеран російсько-української війни Олексій Гетьман. За його словами, на території Росії відбувається громадянська війна.

Дивіться також "Звільнення" міст, контроль над частиною регіону: усе, що відбувається на Бєлгородщині

"На території Росії вже відбуваються бойові дії між збройними формуваннями та регулярними частинами Росії. Можливо, не такі активні, але це ознака громадянської війни. Крім того, керівництво Росії не контролює певну частину території", – зауважив він.

Майор запасу ЗСУ підкреслив, що росіяни швидко звикають до цих подій та розглядають Бєлгородську область як напрямок бойових дій.

У Москві не будуть чинити опір

Олексій Гетьман зазначив: російські добровольці заявили, що коли назбирається достатня кількість бійців – вони підуть на Москву. На його думку, вони навряд чи штурмуватимуть саме Москву.

Не думаю, що вони штурмуватимуть безпосередньо Москву. Вони можуть спробувати зайти у Кремль та допомогти арештувати військового злочинця Путіна та всю когорту, яка разом з ним займалась воєнними злочинами,
– припустив він.

Військовий експерт переконаний, що у такому випадку москвичі не будуть чинити опір добровольцям. Росіяни знімуть усе на телефони та у себе на кухні будуть обговорювати, кого краще підтримати.

Гетьман про події на Бєлгородщині: дивіться відео

Ситуація на Бєлгородщині: останні новини

  • РДК та легіон "Свобода Росі" 1 червня повідомили, що мають намір закріпитися у сірій зоні Бєлгородщини. Згодом розпочалась "друга хвиля" рейду.
  • Вдень 4 червня бійці Російського добровольчого корпусу та легіону "Свобода Росії" заявили, що просуваються у передмісті Шебекіно. У підтвердження своїх слів вони навіть опублікували відео з дрона.
  • Після початку рейду добровольців у Бєлгородській області дітей з прикордонних населених пунктів, зокрема і Шебекіно, почали терміново переселяти у "літні табори". Батьки бідкаються, що дітей поселили у жахливі умови.
  • Під час бойових дій добровольцям вдалося захопити кількох російських полонених. В якості "жесту доброї волі" вони погодилися віддати двох окупантів, якщо тільки губернатор Бєлгородщини В'ячеслав Гладков погодиться зустрітися з військовими та обговорити "майбутнє Росії". Однак він не прийшов на зустріч.