Наразі прикордонники приймають і паперовий документ, і військово-обліковий документ в електронній формі. Про це розповів речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко в етері телемарафону, передає 24 Канал.

Дивіться також Рада розглядає економічне бронювання: які зміни можуть запровадити

Прикордонники перевіряють усю інформацію

Андрій Демченко зауважив, що обидва документи мають однакову юридичну силу.

"Ми не виокремлюємо застосунок як окремий документ для того, щоб дати повну картину. Зазначу, що і паперовий документ, і військово-обліковий документ в електронній формі мають однакову юридичну силу. Але, звісно, не просто варто представити цей документ, а варто, щоб в цьому документі – чи в паперовому вигляді, чи в електронному, – була необхідна інформація, яка б давала людям право на перетин кордону", – сказав він.

Речник ДПСУ нагадав, що це мають бути відмітки про виключення з військового обліку або ж про відстрочку. Зокрема, мовиться про заброньованих, непридатних та багатодітних.

Прикордонники приймають і паперовий документ, прикордонники приймають і військово-обліковий документ в електронній формі. Але, звісно ж, враховуйте, перевіряють всю інформацію, яка там зазначена в цих документах,
– зауважив Демченко.

Так, прикордонники, маючи доступ до системи "Оберіг", можуть перевірити, чи не підроблений надають їм документ. Якщо вони матимуть на це підозри, то перевірятимуть, чи відповідає вказана інформація дійсності.