Терористи активізувалися

Так, у Донецькій області СММ зафіксувала 363 порушення режиму припинення вогню. Як зазначається, за попередній звітний період на Донеччині Місія виявила 179 порушень режиму припинення вогню. У Луганській області СММ зафіксувала 1491 порушення режиму припинення вогню. За попередній звітний період на Луганщині Місія нарахувала 71 порушення режиму припинення вогню.

Читайте також Про настрої на Донбасі: вмирати за Росію Луганськ не збирався

Найчастіше режим "тиші" порушували на схід від Попасної, а також на південний захід та захід від ділянки розведення в районі Золотого.

Своєю чергою, у штабі операції Об'єднаних сил повідомили, що проросійські бойовики минулої доби 15 разів порушили режим припинення вогню. Внаслідок обстрілів загинув один український військовий. Терористи використовували ствольну артилерію калібру 122 мм та міномети калібру 120 мм. 25 червня в районі проведення ООС було зафіксовано 12 порушень режиму "тиші" з боку російських окупантів.

"Навчання" як привід

Варто зазначити, що протягом останнього тижня на території окупованих районів Луганської області відбувалися активні військові навчання окремих підрозділів так званого 2-го АК "народної міліції ЛНР". За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", в ході тактичних навчань "народної міліції ЛНР" була залучена важка бронетехніка та ствольна артилерія, яка була передислокована з тилових районів "ЛНР".

Активізація військового протистояння відбувається на тлі заяв ватажків бойовиків Пасічника і Пушиліна про переведення так званих "армійських корпусів" у повну бойову готовність через начебто обстріли з боку ЗСУ.

До теми День визволення Маріуполя: як місто врятували від "руського миру"

Лінія "партії"

Наразі можна говорити про те, що йде неприхований тиск з боку Росії на українську владу. Мета – ратифікація політичної частини Мінських угод. Москву не влаштовують ініціативи Києва щодо відмови від прямого контакту з ватажками "ЛДНР" або їх посіпаками. Кремль продовжуватиме гнути свою лінію шляхом ескалації на фронті й за допомогою дипломатичного тиску.

Як Росія розуміє "режим тиші":

Все це спровокувало подібну редакцію – спробу дестабілізувати ситуацію на сході України.