Таку думку висловив відомий російський політичний оглядач Слава Рабінович для Rusmonitor.

За його словами, точка неповернення для режиму Путіна була пройдена навіть не під час протестів в Росії чи анексії Криму, а ще в 2011 році, коли почалися "рокіровки" між Медведєвим та Путіним.

Саме з того моменту можна вже впевнено говорити про те, що в країні зруйновані всі державні інститути. Тому дуже складно передбачити щось детально, крім того, що цей режим приречений. І мешканці Кремля відчувають це не гірше за нас з вами,
– наголосив Рабінович.

Дивіться також: Кросівки, качки та жорстокі затримання: як відбувалися протести в Росії у фото

За його словами, цілком можливо, що під час протестів поліція почне стріляти в активістів, адже не можна розраховувати на добровільний відхід Путіна.

Вони (мешканці Кремля, – "24") борються за свою свободу і навіть життя: якщо вони відчують, що їх затиснули в кут, вони не вагаючись накажуть відкрити вогонь. Тому я не думаю, що можна всерйоз розраховувати на добровільний відхід Путіна, навіть з якимись наданими гарантіями", – додав він.

Нагадаємо, 26 березня, по всій Росії відбуваються мітинги проти корупції з гаслом #ДимонОтветит. У Москві силовики почали затримувати учасників акції протесту. Те ж саме спіткало і протестувальників з інших куточків Росії.

У Москві затримали опозиційного політика Олексія Навального. Також поліція затримала журналіста "Ехо Москви" Олександра Плющева. Всього повідомляється про більше ніж 700 затриманих активістів лише в Москві.

В цей же час головні федеральні канали Росії – транслюють серіали та мелодрами. Жодної інформації про мітинги та затримання – немає.