За словами колишнього радника третього президента України Віктора Ющенка, у 2013 році саме через тиск Росії уряд експрем'єр-міністра Миколи Азарова згорнув підготовку до підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Про це Олег Рибачук розповів в інтерв'ю 24 каналу.

Цікаво Яценюк, Тягнибок, Кличко говорили шаблонами, а студенти хотіли почути щось інше, – Рибачук

Саме з цього і почалася Революція Гідності

Рішення зупинити підготовку до підписання важливої та історичної для України угоди уряд Миколи Азарова вирішив зупинити 21 листопада 2013 року. Того ж для на Майдані зібралися перші прихильники євроінтеграції нашої країни.

Олег Рибарук заявив, що за рік, який уряд Азарова працював над втіленням Угоди і підготовкою її підписання, не було змінено жодного пункту. За словами політика, тут очевидний тиск Кремля.

Для мене це було зрозуміло, що це (зупинення підготовки до підписання Угоди – 24 канал) – результат тої гібридної війни, яку розв’язав Путін. І він дотиснув Януковича,
– заявив Рибачук.

У своїх словам Рибачук переконався, коли "Центр спільних дій" разом з "Торгівельно-промисловою палатою" їздив по обласних центрах, щоб пояснити представникам місцевого бізнесу вигоди від асоціації з ЄС. Однак люди, зокрема на Донбасі та в Криму, не вірили й не вважали Угоду вигідною.

Як це було: пропонуємо згадати силовий розгін Майдану 30 листопада 2013 року: дивіться відео