“Брехлива кремлівська пропаганда почала розганяти по ТБ і соцмережах мегановину - в Москву у слідчий комітет Росії буде доставлений боєць батальйону “Дніпро-1”, Сергій Литвинов, який вже зізнався в організації геноциду мирних жителів Луганської області. Звичайно ж все це нахабна брехня. Може, такий Сергій Литвинов і існує в реальності, але от не задача - такого бійця в батальйоні “Дніпро” ніколи не було”, - написав Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

Він також наголосив, що батальйон "Дніпро-1" ніколи не виконував ніяких завдань на території Луганської області.

“Він діяв у Західному Донбасі - Кураховому, Мар'їнці, Красноармійську, під Маріуполем, Іловайськом, але ніколи на території Луганській області”, - пояснив радник міністра.

Нагадаємо, раніше офіційний представник СК РФ Володимир Маркін заявив, що бійця батальйону "Дніпро" етапують з Ростова-на-Дону в Москву для проведення психіатричної експертизи. За його словами, експертиза призначена в рамках кримінальної справи "про вбивство мирних громадян на південному сході України".

Як відомо, Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу проти української влади і силовиків про “геноцид російськомовного населення”, яке проживає на території так званих “Луганської та Донецької народних республік”.