Українці звикли, що їх годують обіцянками. Тож цього року, як і усі попередні, жоден із українських політиків, депутатів чи урядовців не виконав свої обіцянки на 100%.

На сході України досі війна, мінські домовленості умовно встановили мир на Донбасі. Однак наші захисники продовжують помирати… Контактна група 22 рази намагалася забезпечити виконання мінських домовленостей, але поки лише українська сторона їх дотримується.

Цього року вступила у дію Угода про асоціацію між ЄС і Україною. Через це Росія щонайменше втратила 3,5 мільярда доларів.

Ще одна позитивна новина: багатії через офшори вивели з української економіки приблизно на 7 мільярдів доларів менше, ніж у 2014 році.

На 13 пунктів Україна покращила свої показники у рейтингу Doing Business, посівши 83 позицію серед 189 країн.

Щоб збільшити — натисніть на зображення:

Чашка кави, яку олігарх Ігор Коломойський запропонував випити Мустафі Найєму під час рейдерського захоплення "Укртранснафти", коштувала бізнесмену не одну сотню мільйонів доларів – це кошти, на які підконтрольна йому група "Приват" збагатилася завдяки нафтовій компанії, контроль над якою Коломойський все ж втратив.

Українці продовжують допомагати армії: за цей рік на підтримку захисників держави вдалося зібрати 7 мільйонів гривень.

3 "снаряди" були використані українськими політиками в якості аргументів за відсутності інших переконливих доказів: пляшку метнув у нардепа Олександру Кужель її колега Андрій Тетерук; склянку – міністр МВД Арсен Аваков у керівника Одеської області Міхеїла Саакашвілі; власну ногу в якості аргументу використав нардеп Володимир Парасюк проти генерала СБУ Василя Пісного.

Більше 42 мільйонів українців проживають не на окупованих територіях, не у зоні проведення бойових дій та мають можливість насолоджуватися більш-менш комфортним життям.

Кількість журналістів, викрадених в Україні протягом року – 0. У 2014 році було викрадено 33 працівника ЗМІ.

Усе найважливіше за рік у Підсумках року:2015