Однак наразі це не зовсім безпечно. Про це 24 каналу сказав радник міністра внутрішніх справ України Віктор Андрусів. Він ще раз попередив людей про загрозу серйозної небезпеки для українців.

Увага Бєлгороду приготуватись, – радник глави МВС пригрозив росіянам

Станом на сьогодні рівень безпеки Києва, Львова, Ужгорода та інших міст України перебуває приблизно на однаковому рівні,
– наголосив радник глави МВС.

Як він пояснив, єдина загроза у цих містах – це ракетно-бомбові удари російських військових. Разом з тим, жодних загроз штурмів цих населених пунктів немає. Так само, як і роботи диверсійно-розвідувальних груп, адже їх одразу виявляють правоохоронці.

"Однак в межах загальної ситуації в Україні Київ настільки ж безпечний, як і інші міста на Заході України", – додав він.

При цьому, як наголосив Андрусів, кількість блокпостів не зменшиться. Однак число тих, які працюватимуть – зміниться. Тобто кількість військових та поліції на них дещо скоротиться. Але варто зауважити, що на час дії комендантської години (у кожному місті вона може бути різною), вони наповняться правоохоронцями.

В КМДА не можуть гарантувати, що повертатися до Києва зараз безпечно

  • Мер Києва Віталій Кличко наголошував, що влада не може заборонити киянам повертатися до міста. Водночас там не можуть й також гарантувати, що столиця буде безпечним місцем, а ракети супротивника не вдарять у будь-який будинок.
  • Кличко також попередив, що у місті все ще багато блокпостів, тому переміщення ним обмежене. Не повною мірою працює громадський транспорт, закрито виїзди з боку Мінського масиву та Оболоні у бік Пущі-Водиці.
  • За інформацією мера, зараз у Києві перебуває орієнтовно 2,5 мільйона мешканців, хоча до війни тут проживало близько 3,5 мільйона осіб.

"Бєлгороду приготуватись!" – Радник глави МВС пригрозив росіянам: дивіться відео