Будь-яка перемога дуже важлива, – Зеленський підтримав Kalush Orchestra

Відеозвернення до представників України на Євбробаченні-2022 Володимир Зеленський опублікував на своїй сторінці в інстаграмі.

До теми Драйвові Kalush Orchestra підкорили публіку Євробачення-2022 у фіналі: відео виступу

Так, це не війна. Тим не менш, для нас сьогодні будь-яка перемога дуже важлива, тож вболіваємо за наших,
– сказав Володимир Зеленський.

Володимир Зеленський підтримав Kalush Orchestra перед фіналом: дивіться відео


Своєю чергою, українські музиканти подякували лідерові нашої держави за підтримку та підбадьорливі слова. Kalush Orchestra пообіцяли президентові зробити для перемоги все можливе.

"Дякуємо! Ви великий приклад для нас, нації і світу! Рівняємось на вас і зробимо все для перемоги України", – відповіли учасники гурту в інстаграмі.

Kalush Orchestra підкорили публіку Євробачення-2022

Український гурт зі своєю водночас драйвовою та щемливою піснею Stefania виступили на фіналі конкурсу під номером 12. Їхнє виконання та запальні танці спричинили справжній фурор у Турині, де цьогоріч проходить Євробачення. Kalush Orchestra отримали шалений відгук аудиторії – їм підспівували тисячі глядачів.

Пісня, музика, постановка шоу, костюми та декорації об'єднали у собі традиції та сучасність – завдяки цьому мільйони людей у світі змогли поринути у справжній український колорит.

Виступ Kalush Orchestra у фіналі Євробачення-2022: дивіться відео

Kalush Orchestra зі сцени закликали врятувати захисників Маріуполя

Попри те, що Євробачення – це свято музики та творчості, не варто забувати, що паралельно із ним у серці Європи йде війна. Kalush Orchestra нагадали світові про трагедію в українському Маріуполі, закликавши допомогти та врятувати його захисників, які зараз перебувають на оточеному окупантами заводі "Азовсталь". Музикантів не зупинила навіть загроза дискваліфікації з конкурсу.

Kalush Orchestra закликали врятувати захисників Маріуполя зі сцени Євробачення-2022: дивіться відео


Зауважимо, що за правилами Євробачення його учасникам не дозволяють публічно висловлюватися про політику, тому тему війни в Україні на конкурсі оминають. Порушення цієї заборони загрожує дискваліфікацією або штрафом.

Однак українських музикантів це не злякало. За день до другого півфіналу в інстаграмі гурту опублікували фото поранених воїнів з "Азовсталі" з закликом організувати процедуру екстракції. На цьому вони не зупинилися – про Україну, Маріуполь та "Азовсталь" зі сцени Євробачення-2022 почув увесь світ.

Save Mariupol, save Azovstal now!
– звернувся до спільноти соліст Kalush Orchestra Олег Псюк.

Зверніть увагу – як виглядає Маріуполь зараз: дивіться відео