Дивись онлайн онлайн
Пряма трансляція на
Останні випуски
 • blog_ava
  Україна і борги заради боргів: як не перетворити кредит з інструмента на катастрофу
  1700 доларів – саме стільки кожен українець винен сьогодні кредиторам, навіть якщо він ніколи в житті нічого не позичав. Така ціна українського державного боргу для громадян, і, на жаль, не остаточна: боргові зобов'язання України становлять майже 75 мільярдів доларів і зростають. Половина цієї суми – борги перед міжнародними кредиторами.
 • blog_ava
  Про зв'язок між якістю українських доріг і намірами уряду Гройсмана керувати країною ще 22 роки
  "За п'ять років ми відновимо дороги України!" – це гасло, озвучене прем'єром на початку 2018 року, вмить розібрали центральні ЗМІ. "Дорогу відремонтовано за ініціативи президента Порошенка" – це слова із бордів, розміщених нещодавно на Харківщині. Там за кошти платників податків нарешті було відремонтовано кілька десятків кілометрів багатостраждальної дороги Харків-Охтирка. Так працює піар.
 • blog_ava
  Рейдерство в Україні: як побороти криваву хвилю битви за врожай
  Україну накрила кривава хвиля битви за врожай. Підроблені документи, злочинні домовленості у високих кабінетах, озброєні тітушки, що діють під прикриттям окремих правоохоронців, десятки поранених цивільних громадян. Це не хроніка 1990-х років – це масштабні рейдерські атаки на фермерські підприємства, які відбуваються сьогодні на наших очах.
 • blog_ava
  Бюджет-2019: що заховала влада та чому рекорди надумані
  Гучно презентований урядом фінансовий план життя країни на рік – це набір з нереалістичних цифр: дутих доходів, необґрунтованих видатків для силовиків та урізаних – для соціального сектору.
 • blog_ava
  Колективна кібербезпека: п'ять небанальних порад, як протидіяти шахраям і кіберзлочинцям
  Порожня, без номера, sim-картка мобільного оператора – використовується для відновлення та заміни зіпсованої чи втраченої sim. Таку можна купити в будь-якому сервісному центрі на випадок, якщо ваша sim-картка раптом зламається. Тоді через кол-центр вашого оператора, а іноді і без його допомоги, ви зможете відновити роботу, встановивши на порожню картку свій номер. На перший погляд – дуже зручно.
 • blog_ava
  Агровиробники в Україні: чому держава нищить курку, яка несе золоті яйця
  В останні 10 років агропромислова галузь стала основою української економіки. Сьогодні продукція сільського господарства – це понад 40% від загального експорту. Стрімке зростання кількості населення у світі, а отже – попиту на харчові продукти та відповідну сировину – це можливість для України зберегти та примножити здобутки в аграрному секторі.
 • blog_ava
  Державні фінанси співають романси: що показав звіт про виконання бюджету за перше півріччя
  Доказів того, що криза у сфері публічних фінансів України, набирає обертів, достатньо. Відчутний недобір доходів державного бюджету, скорочення видатків, провалена приватизація та фактично спустошений Єдиний казначейський рахунок держави.
 • blog_ava
  Чому українцям затримали пенсії та що буде з виплатами до кінця року
  Рік тому вся країна тільки й чула про гучну пенсійну реформу уряду Володимира Гройсмана, яка мала на меті покращення життя для майже десяти мільйонів українських пенсіонерів.
 • blog_ava
  Вибухи у Калинівці та Балаклії: чому владі вигідна утилізація боєприпасів тільки на папері
  Мільярд гривень злетів у повітря, знищено 70% відсотків боєприпасів, пошкоджено 200 будинків, збитки від руйнувань яких склали понад двісті мільйонів гривень. Загинула людина, десятки поранених, зруйновані школи, дитячі садки, лікарня. Це не наслідки вибухів на складах боєприпасів у мирному місті Балаклія на Харківщині.
 • blog_ava
  Чи зупинить податок на виведений капітал вимивання мільярдів з України
  Десять мільярдів доларів. Стільки грошей, за підрахунками фахівців, щороку виводиться з України за кордон. Одна із ключових причин відтоку капіталу – це недосконала система оподаткування.
 • blog_ava
  Субсидії по-новому: кого влада залишить без пільг
  Борги населення за комунальні послуги сягнули відмітки у сорок мільярдів гривень. Вісім з них – за останні півроку. І це відбувається у той час, коли майже половина українських домогосподарств користується субсидіями.
 • blog_ava
  Чому українці масово відмовляються від паперових грошей
  У 2006 році готівкових операцій у нашій державі було майже дві третини, за два роки ситуація кардинально змінилася. Нині українці майже у 80% платіжних операцій обходяться без готівки. А платіжних карток в Україні вже 60 мільйонів.