Повітряну тривога розпочалася із південних областей і поступово перекинулася на центральні. "Шахеди" рухалися у північному та західному напрямках, передає 24 Канал.

Дивіться також Без втручання людини не обійтись, – Ігнат про БпЛА Росії, який "автономно ідентифікує цілі"

Група ударних БпЛА знову над Україною

О 20:21 у Повітряних силах повідомили про загрозу "Шахедів" для Херсонської, Миколаївської та Дніпропетровської областей. О 20:24 стало відомо, що ворожі дрони рухаються з Херсонської області у напрямку Миколаївщини. О 20:55 вони вже перебували у повітряному просторі Миколаївської області та пересувалися у західному напрямку.

О 21:18 у Повітряних силах заявили про виліт чергової групи БпЛа, які теж переміщаються з Херсонщини у напрямку Миколаївщини. Також загроза застосування безпілотників виникла і для Кіровоградської області.

Станом на 21:52 ударні БпЛА перебували на Кіровоградщині та рухалися у північно-західному напрямку. Повітряну тривогу оголосили для Черкаської та Вінницької областей.

О 22:23 у Повітряних силах повідомили про загрозу для Хмельниччини. БпЛА в Вінницький області рухаються у північно-західному напрямку.

О 22:27 "почервоніла" й Київська область.

тривога

Карта повітряних тривог станом на 22:30

Моніторингові канали повідомляють, що низка "Шахедів" була збита ППО на Півдні.

О 22:47 Повітряні сили попередили про напрямок руху двох ворожих груп безпілотників.

Увага!
Перша група БпЛА на Черкащині – напрямок руху на Північ. Друга група БпЛА на Вінниччині – напрямок руху Північно-західний,
– йдеться у повідомленні.

Станом на 23:06 ударні БпЛА перебувають на межі Черкаської та Київської областей та рухаються у північному напрямку.

О 23:09 тривога поширилася на Житомирську область.

О 23:29 у Повітряних силах заявили, що безпілотники прямують у напрямку Старокостянтинова, що на Хмельниччині, та закликали мешканців міста негайно йти в укриття.

Ворожі ударні БпЛА на Хмельниччині!
Перебувайте в укриттях! Бережіть себе і своїх близьких!,
– наголосили у Хмельницькій ОВА.

На Хмельниччині чути вибухи. Працюють сили ППО, додали в ОВА.

О 23:43 для всіх областей оголосили відбій тривоги, зазначивши, що після узагальнення всіх даних повідомлять про кількість і типи збитих цілей.

Ворог запускав малі групи "Шахедів", аби виявити українську ППО

  • У ніч проти 29 жовтня окупанти знову атакували Україну безпілотниками "Шахед". Усі п"ять ворожих цілей були збиті ППО.
  • Ударні безпілотники українські військові знищили у межах Миколаївської, Запорізької та Хмельницької областей.
  • Речниця Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк розповіла, що ворог запустив малу партію "Шахедів" аби вивідати місцерозташування нашої ППО та можливі маршрути для прокладання майбутніх ударів.