Відповідну інформацію з'ясував партизанський рух "Атеш". Адже вони зазначили, що їздять тимчасово окупованим Кримом та збирають дані про оборону росіян на півострові. Варто зауважити, що вороги бояться краху Кримського моста, проте методи його захисту росіяни використовують недолугі.

Дивіться також У Криму гарячий сезон "бавовни": хронологія найгучніших вибухів

Що відомо про оборону росіян у районі Феодосії

Після успішних атак українських сил по військових об'єктах у Криму та успіхів на полі бою окупанти розпочали спорудження нових фортифікацій на півострові,
– пояснили партизани.

В "Атеш" зазначили, що вони сформували групи, які їздять по всьому Криму та збирають інформацію про оборонні споруди. За їхніми даними, вороги будують оборону біля Феодосії:

  • "зуби дракона" з боку Феодосії (45.156696, 35.578420);
  • зміцнення та фортифікації – з боку Батального (45.178972, 35.560656).

"Зуби дракона" будуть зламані!.. Ми зробимо все можливе для їхнього вдалого прориву Силами оборони України", – пообіцяли партизани.

Росія будує оборону біля Феодосії

Яку оборону побудували росіяни в районі Феодосії: дивіться відео

Росія перекидає в Крим ППО

Партизани зафіксували, що Росія перекидає у Крим комплекс протиповітряної оборони, який окупанти змушені були розконсервувати.

Наш агент зафіксував перекидання ЗРК "Оса" та особовий склад російських військ у бік Сімферополя. Це старий комплекс, який почав використовуватись ще з 70-х років минулого століття,
– заявили партизани.

Вони уточнили, що вороги вже не можуть закрити наявним ППО навіть свої військові об'єкти в Криму.

Росія перекидає в Крим розконсервоване ППО: дивіться відео

Окрім того, партизани зазначили, що сучасніші засоби ППО ворогів знищують ЗСУ і партизани також докладають до цього всіх зусиль.

Останні новини з Криму

  • Речник Військово-морських сил Дмитро Плетенчук розповів, що окупанти вивели додаткові кораблі прикордонної служби для охорони Кримського мосту. Окрім того, вороги за найменшої ймовірності загрози перекривають Кримський міст повністю.
  • Окрім того, Кремль так боїться українських дронів, що перекидає свої бойові катери сухопутними шляхами. Зокрема, вороги перекидали російські бойові катери типу "Раптор" трасою Н06 у бік Севастополя. Ці катери окупанти використовують для патрулювання берегової лінії Криму.
  • Також Наталія Гуменюк пояснила, як удари наших військ по Криму вплинули на логістику росіян. За словами посадовиці, тепер ворожа логістика ускладнена та сповільнена.