Росіянам бракує техніки для наступу на Донбас

Про це йдеться в оперативному зведенні Генерального штабу Збройних Сил України. Мова про підрозділи, які здійснюють штурмові дії.

Увага Важкі бої у Сєвєродонецьку, ЗСУ відтіснили з центру міста: карта бойових дій станом на 13 червня

Противник має суттєві проблеми з комплектуванням підрозділів, що здійснюють штурмові дії на територіях Донецької та Луганської областей,
– йдеться у повідомленні.

Ситуація на Донецькому напрямку

Також у Генштабі повідомили, що на Донецькому напрямку росіяни здійснюють перегрупування підрозділів та посилюють угруповання, намагаються оточити підрозділи наших військ у районі населених пунктів Лисичанськ, Привілля, Сєвєродонецьк, Борівське.

Водночас росіяни продовжують посилювати свої підрозділи на Криворізькому напрямку. Також нарощують бойові можливості резерву на Південнобузькому напрямку.

Коротко про ситуацію на фронті станом на 18 годину вечора:

  • на Сіверському напрямку росіяни обстріляли з мінометів і гранатометів райони населених пунктів Запсілля Сумської області та Гірськ і Грем'яч на Чернігівщині.
  • на Харківському напрямку ворог намагається порушити логістичні маршрути постачання українських військ, які діють на Слов'янському напрямку.
  • на Слов'янському напрямку росіяни намагались вести штурмові дії в Богородичному, але успіху не мали, тож відійшли. Однак почали закріплюватися в північно-західній частині населеного пункту.
  • на Донецькому напрямку загарбники проводять перегрупування і посилення своїх підрозділів та намагаються оточити підрозділи українських військ біля населених пунктів Лисичанськ, Привілля, Сєвєродонецьк, Борівське.
  • на Лиманському – ворог активних дій не вів.
  • на Сєвєродонецькому напрямку росіяни вели штурмові дії – намагались встановити повний контроль над Сєвєродонецьком. А також здійснили наступ на українській позиції в районі Метьолкіного, та успіху не мали.
  • на Бахмутському напрямку росіяни продовжують обстрілювати українські позиції із ствольної артилерії та реактивних систем залпового вогню. Ворог також вів бойові дії на напрямках населених пунктів Тошківка – Устинівка, Оріхове – Золоте, Комишуваха – Врубівка, Василівка – Білогорівка, Ниркове – Миколаївка, Доломітне – Новолуганське. Та успіху не мали.

До теми – бійці звільнили 3 села на Донеччині і знищили техніку противника: дивіться відео