Адже російська ППО банально не здатна "закрити" такі великі площі. Окрім того, українські фахівці ретельно аналізують дані, розробляючи подальші маршрути дронів до тих чи інших цілей.

Дивіться також Розуміємо, що перемога стає ближче, – військовий про ефективність ударів по Росії

Як Росія виправдовує атаку українських дронів

Разом з тим, російські пропагандисти вирішили в цікавий спосіб "виправдати" безпорадність своєї протиповітряної оборони, заявивши, що дрони начебто запускаються не з території України, а їхні пуски здійснюють диверсанти з території Росії. Конкретно у цьому випадку йдеться про заяву міноборони Росії про нібито збиття 27 червня 4 БпЛА у небі над Тверською областю, і ще двох – над московською,
– мовиться в повідомленні.

Тобто росіяни заявили, що нібито дрони не можуть подолати відстань у сотні кілометрів та залишитись непомітними для російських систем виявлення і боротьби з безпілотниками.

Та той факт, що свого часу для захисту Москви ворог перетягнув навіть "акртичні" підрозділи із гусеничними "Панцирь-СА" говорить про протилежне. Зокрема, про те, що окупанти не мають достатньо спроможностей, щоб прикрити усі можливі об'єкти від атак, а їх потенційно навіть не десятки, а сотні.

До речі, 27 травня 2024 року дрони Головного управління розвідки атакували радіолокаційну станцію в Росії на відстані понад 1800 кілометрів.

У червні генеральний директор Укроборонпрому Герман Сметанін заявив, що Україна вже розробила та запустила в серійне виробництво власні далекобійні ударні дрони. Вони вже уражають стратегічні об'єкти агресора на відстані більш як 1000 кілометрів.