Росія заборонила в'їзд для представників країн ЄС

Раніше Євросоюз увів каральні обмеження проти російських чиновників і науково-дослідного інституту органічної хімії та технологій. Їх Росія розкритикувала та назвала упередженими. Про це повідомили у міністерстві закордонних справ Росії.

До теми Політичний Чорнобиль Путіна, або Навіщо ФСБ труси Навального

Російська сторона на основі принципу взаємності ухвалила рішення про розширення відповідного списку представників країн-членів ЄС, яким заборонений в'їзд на територію РФ. До нього увійшли ті, хто причетний до нагнітання антиросійської санкційної активності в межах ЄС,
– мовиться у повідомленні МЗС.

Через санкції на килим у МЗС Росії викликали дипломатів з представництв Німеччини, Франції та Швеції – для вручення нот.

Навальний оприлюднив запис розмови зі своїм ймовірним отруювачем

Зазначимо, що 21 грудня Олексій Навальний оприлюднив запис розмови зі своїм ймовірним отруювачем. Костянтин Кудрявцев є працівником ФСБ та фахівцем з хімзахисту. У Федеральній службі безпеки запис назвали сфальсифікованим і розпочали перевірку.

Що відомо про отруєння Навального?

Олексію Навального стало погано під час перельоту з Томська до Москви 20 серпня 2020 року. Російські медики версію отруєння відкинули. Опозиціонера перевезли на лікування до Німеччини у "Шаріте". Європейські експерти підтвердили, що Навального отруїли "Новачком". Сам опозиціонер впевнений, що у цьому винен президент Росії Володимир Путін.