Про це 24 каналу розповів радник міністра внутрішніх справ Віктор Андрусів. За його словами, військово-промисловий комплекс Росії розбився об Україну.

До теми СБУ заблокувала роботу заводу, який збирався відновити постачання для російського ВПК

У силі російської армії засумнівалися

Як зауважив Андрусів, з початку повномасштабного вторгнення в Україну російська армія зазнає значних втрат. Танки та літаки окупантів вдається збивати не найсучаснішою технікою, тож у багатьох країнах задумалися, чи справді зброя росіян є настільки ефективною, як вважали раніше.

Першими, хто почав вже відмовлятися від російського ВПК – це якраз країни азійського регіону. Загалом зараз дуже багато держав почали над цим серйозно замислюватися. Тому, чесно кажучи, Росія сама завдала собі удару по ВПК,
– зазначив радник глави МВС.

Санкції проти Росії через війну: інші новини

  • Уряд Великої Британії 19 травня запровадив обмежувальні заходи проти 3 російських авіаперевізників через вторгнення країни-агресорки в Україну.
  • Шостий пакет санкцій Європейського Союзу проти Росії, який стосується обмеження на закупівлі й використання російських енергоносіїв, заблоковано через позицію Угорщини. У ЄС сподіваються, що компроміс щодо цього питання таки вдасться знайти.
  • У США закликали міжнародні банки не допомагати Росії. У протилежному випадку щодо них також застосують відповідні санкції.
  • Американська компанія фаст-фуду McDonald's у травні повністю покинула російський ринок. Бізнес там почали продавати.
  • Компанія Sylvamo Corporation, яка є одним із найбільших світових виробників офісного паперу, вирішила повністю піти з ринку Росії.
  • Японія розширила перелік товарів і технологій, заборонених для експорту на територію Росії. До списку увійшло високотехнологічне обладнання, 3D-принтери та обладнання для квантових обчислень.

Андрусів розповів про військово-промисловий комплекс Росії: дивіться відео