Про це 24 Каналу сказав голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко. Він пояснив, чому Кремль нічого не чіпає у Московському військовому окрузі.

Читайте також Нічні атаки на російські нафтобази: відомо, що саме потрапило під удар

Найелітніший гарнізон – недоторканний

Підмосков'я – це серце Росії, центр, де ухвалюються рішення, де мешкають російські еліти, де концентруються основні бізнес-центри.

Це особистий страх Владіміра Путіна, тому навколо центру вибудовують основну оборону,
– зауважив Тимочко.

Поготів Москва і Московська область – найбільш захищені системами протиповітряної. Водночас Московський військовий гарнізон один з найбільших й найелітніших у Росії.

Пам'ятаємо, що навіть ще у 2022 році, коли Путін хотів проводити в Москві парад, то росіяни вирізали гаї та ліси, аби затягнути по максимуму систем протиповітряної оборони, створити прикриття від потенційних уражень безпілотниками.

Я думаю, що звідти (Підмосков'я – 24 Канал) не будуть знімати війська й техніку. Взагалі, чим більше ситуація загострюватиметься на лінії фронту, тим більше росіяни будуть витягати з інших регіонів, які не дотичні до лінії фронту,
– додав голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ.

За даними розвідки Фінляндії, близько 80% військових ресурсів з баз, які розташовані біля фінського кордону, значно спорожніли, попри погрози Москви через вступ цієї країни до НАТО. Супутникові знімки підтверджують, що на базах залишилися лише інструктори та новобранці.