З великою зарозумілістю жила ця країна – переконана у своїй винятковості, у вибраності, у тому, що шлях у неї особливий, духовність глибока, душа гарна та непізнана.

Читайте також Не оцінить жодна зі сторін: проблема плану Трампа щодо війни в України

Країна думала, що світове лідерство їй належить по праву за великі території, природні ресурси й просто тому, що вона сама так вирішила.

Роками зло зміцнювалося

Треба сказати, що у країни все йшло за планом. Когось вона залякала, когось купила, когось просто окупувала. Крім атомної бомби й танкових армад, ця країна мала таке нездорове нахабство і зневагу до загальнолюдських законів і принципів, що сваритися з нею було собі дорожче.

І ніхто не сварився. Тихо мовчали в ганчірочку, спалюючи дешевий газ і купуючи дешеву нафту.

Від запаху крові хижак втрачає голову. Дурень вважає, що безкарне зло умовно вважатимуться добром. І потім платить за це сповна. Жодна вигідна співпраця не виправдовує дії ґвалтівника та агресора. Не покаравши зло, ви його зміцнюєте та вирощуєте.

Рекомендуємо Життєво важливий процес для України вже розпочався

Дрібне світове хуліганство зараз збивається в зграї, тому що "високо духовним" негідникам не поламали руки відразу ж, як вони почали тягнути їх до чужих територій та ресурсів. З'явився відморожений ватажок – отримайте шакалів по периметру. Заплатіть власним добробутом за безтурботність. Або велика війна – або поразка. Поразка, яка розпочне велику війну.

Хижака, що сьорбнув людської крові, перевиховати важко. Та й убити нелегко. Росія не піде і не перевиховається. Час втрачений.