Про це розповів під час телемарафону глава Донецької ОВА Павло Кириленко. Він підкреслив, що жертв внаслідок атаки немає, передає 24 канал.

Читайте також Окупанти знищують Сєвєродонецьк, а в Маріуполі – запускають порт: основне за 87 день війни

Окупанти обстрілюють усю лінію фронту

Ніч минула з обстрілами. Були авіаудари по Соледару та Бахмуту. Є певні руйнування, але жертв, на щастя, немає. Лінія фронту вся обстрілюється,
– підкреслив Кириленко.

Він також додав, що російські військові намагалися вийти на трасу Бахмут – Лисичанськ. Але спроба ця не була успішною для окупантів. Вони не лише зазнали чималих втрат. Наші військові ще й добряче відкинули їх. Причому не на позицію, з якої починалася атака, а ще трохи далі.

Глава ОВА підкреслив, що траса Бахмут – Лисичанськ зараз дійсно повністю перебуває під контролем ЗСУ. Водночас варто розуміти, що вона не є безпечною для пересування. А все тому, що російські військові регулярно її обстрілюють.

Нагадаємо, що російські військові продовжують наступальні дії у Східній операційній зоні. Зараз вони намагаються взяти під повний контроль Донецьку та Луганську області. Ба більше, вони намагатимуться зберегти сухопутний коридор з тимчасово окупованим Кримом.

Яка зараз ситуація на Донбасі: коротко про головне

  • Слов'янський напрямок. Тут російські військові прагнуть знову вести наступ. Передовсім їх цікавить форсування тієї самої річки Сіверський Донець. Усе для того, щоб облаштувати переправу через неї.
  • Донецький напрямок. Вороги у цій ділянці ведуть активні бойові дії. Причому відразу по кількох різних напрямках. Зокрема, Сєвєродонецькому, Бахмутському, Авдіївському, а також Курахівському.
  • Лиманський напрямок. У Генштабі повідомили, що тут російські загарбники спробують поновити наступ у напрямку Ямпіль – Сіверськ. Знову ж таки, щоб форсувати Сіверський Донець. Там же і дислокується техніка, за допомогою якої будуватимуть переправу.

Додамо, що в Маріуполі російські військові продовжують все підгрібати під свої руки. Вже стало відомо про бажання відновити роботу порту. Для цього загарбники навіть почали процедуру розмінування інфраструктури навколо нього.

Варте уваги – оперативна інформація від Генштабу станом на 21 травня: дивіться відео