Про це 24 Каналу розповів військовий експерт Олег Жданов. За його словами, в Росії виникають проблеми із вибором осіб, яких вони відправляють на інспектування військ.

Читайте також Кремль намагається приховати значні втрати військової техніки: аналіз ISW

Де перебувають російські генерали

За час повномасштабної війни в Україні загинуло близько 20 російських генералів й це не могло не вплинути на управління російської армії.

Олег Жданов розповів, що генерали окупаційної армії вимушені перебувати на окупованих територіях України, але вочевидь після того, як Україна змогла ліквідувати 2 десятки рашистських генералів, їхні колеги перемістились якомога далі від лінії фронту.

Військові генерали військової ланки управління змушені тут знаходитись, хоча, наскільки я розумію, вони тримаються якомога далі від лінії фронту. Вже давно ми не накривали командних пунктів, де були б вищі офіцерські посади,
– сказав Жданов.

За словами військового експерта, це суттєво впливає на управління, бо обов'язки, які б мали виконувати генерали, передаються на старших офіцерів, потім на молодших, і врешті решт солдати на позиціях залишаються навіть без молодших офіцерів.

Олег Жданов розповідає, як вплинула ліквідація російських генералів на управління військами: дивіться відео

Це призводить до того, що після першого ж вогневого нальоту, російські солдати кидають свої позиції й переміщаються якомога далі від фронту. За словами військового експерта, такі випадки починають частішати з кожним днем.

Втрати Росії у війні продовжують зростати

  • Росія намагається приховати значні військові втрати, які зазнала в Україні, але при цьому рашисти говорять про необхідність збільшення виробництва військової техніки.
  • За 9 лютого 2023 року було вбито 730 російський військових. Окрім цього було знищено 3 танки, 7 артилерійських систем, 3 БПЛА та низку іншої техніки.
  • Нікчемність росіян проявляється не тільки в повсякденному житті, а й на фронті. Російська БМП розчавила декількох своїх військових, злякавшись українського дрона.