Про це розповів російський пропагандист владімір соловйов. Також інформацію про нового гауляйтера журналістам підтвердили 2 анонімні джерела.

Зауважте Сальдо вже один раз був отруєний, – Хлань розповів про "уряд" фсбшників

На Харківщині буде новий окупаційний "голова"

соловйов розповів, що новим так званим "головою" окупаційного уряду на Харківщині стане мер Краснодара – 44-річний андрєй алєксєєнко.

"Головою" Ради міністрів Адміністрації Харківської області стане андрєй алєксєєнко. Нинішній мер Краснодара. Відома на Кубані фігура,
– написав пропагандист.

Цю інформацію на умовах анонімності підтвердили у мерії Краснодара. Загалом алєксєєнка розглядали як кандидата на кілька посад, проте зрештою його попередньо погодили на посаду "голови Ради міністрів".

"За адміністративною структурою прем'єр-міністром могла стати людина рівня віцегубернатора, а алєксєєнко зараз мер. Але врахували його попередній досвід першим віцегубернатором Краснодарського краю, тому призначення узгодили", – пояснило одне з джерел.

Водночас в адміністрації Краснодара та Краснодарського краю офіційно перехід алєксєєнка наразі не коментують. Прикметно, що ще в травні прокурор Краснодарського краю сєргєй табєльскій повідомив, що правоохоронці проводять розслідування кримінальної справи щодо мера за звинуваченням в отриманні хабаря. Її порушили ще в грудні 2021 року.

Раніше алєксєєнко приїжджав на тимчасово окуповані території Харківської області. Після цього він повідомив, що Краснодарський край узяв кураторство над регіоном. Окрім цього, в травні мер підписав документ про підтримку військкоматів у наборі "добровольців" на війну проти України.

Буде цікаво – у Луганську бойовики мобілізовують уже прямо в дитсадку: дивіться відео