Росія завдала удару по Львівщині – неподалік кордону з Польщею

У неділю вранці жителі Львова чули вибухи майже одночасно в кількох районах міста. Це відбувалося під час повітряної загрози. Очільник Львівської ОВА Максим Козицький повідомив, що ворог обстріляв Львівщину саме впродовж тривоги, в районі 4:30 – 5:10 ранку.

Головне На Львівщині чули вибухи, українські військові збили ворожий літак: основне за 81 день війни

Спершу Козицький заявив, що по Львівщині було випущено 6 ракет, дві з яких вдалося знищити. А потім уточнив, що чотири ракети влучили в об'єкт військової інфраструктури у Яворівському районі, неподалік кордону з Польщею.

Уточнення: чотири ракети ворога влучили в об'єкт військової інфраструктури у Яворівському районі, неподалік кордону з Польщею. Об'єкт повністю зруйнований,
– написав він.

При цьому підрозділам Повітряного командування "Захід" Повітряних Сил ЗС України вдалося знищити 2 крилаті ракети окупантів над Львівщиною. Як відомо, ворог запустив 6 ракет з акваторії Чорного моря, ймовірно, з підводних човнів.

Удар по Яворівському полігону в березні: у Польщі його бачили

Вранці 13 березня Росія обстріляла Яворівський полігон, що на Львівщині. По території колишнього учбового центру НАТО було випущено 30 ракет. Унаслідок ворожого авіаудару загинули 35 людей.

Напад Росії на територію Міжнародного миротворчого центру в Яворові вдалося зняти зі сторони Польщі. На відео було чітко видно спалахи.

Атака ворога по Львівщині: коротко

  • Обстріл стався близько 4:30 – 5:10 ранку. У цей час тривала повітряна тривога. Сирени пролунали майже по всій Україні.
  • Вибухи чули і мешканці Львова – їх було декілька, а сигнал про відбій пролунав вже незабаром – близько 5:20.
  • Голова Львівської ОВА Максим Козицький уже повідомляв деякі деталі про обстріл, зокрема те, що ракетами цілили у військовий об'єкт в області. Однак не вказував, що об'єкт таки знищено. А тепер ще й уточнив, що він розташований в Яворівському районі, неподалік польського кордону.

Раніше – Резніков відреагував на обстріл Яворівського полігону та вкотре звернувся до НАТО: дивіться відео