Мордвічев замінив генерал-полковника Олександра Лапіна. Того у січні призначили главою генштабу сухопутних військ окупантів. Призначення Мордвічева вже підтвердили у російському міноборони, передає 24 Канал.

До теми Той, кого гнобив Кадиров: у Росії назвали ім'я нового командувача сухопутних військ

Хто такий Мордвічев

Загарбник раніше командував восьмою гвардійською загальновійськовою армією Південного військового округу. Він зокрема керував ворожими підрозділами в боях за Маріуполь.

Окупанту 49 років.


Андрій Мордвічев / Фото з російських ЗМІ

У березні 2022 року була інформація про загибель Мордвічева в результаті удару по Чорнобаївці. Однак, на жаль, це не підтвердилось. Російські ЗМІ показали відео зустрічі генерала з головою Чечні Рамзаном Кадировим. До речі, Мордвічева вважають улюбленцем Кадирова, оскільки той називав його "найкращим командувачем".


Мордвічев є улюбленцем Кадирова / Фото з російських ЗМІ

Водночас Лапіна Кадиров критикував, він звинувачував командувача у "втраті" Лимана. Його "реанімування" на високій військовій посаді спровокувало розкол у російському інформаційному просторі.

У Думі Морвічева розхвалюють

Про призначення Мордвічева говорили ще в середині січня 2023 року. Депутат Держдуми Дмитро Саблін тоді розхвалив загарбника та завчасно привітав його.

Саблін назвав росіянина "бойовим генералом та сміливою людиною".