Про це заявив спікер Держдуми РФ В'ячеслав Володін, пише "ТАСС".

Читайте також: У Раді Європи назвали кінцевий термін для досягнення компромісу з Росією

Так, альтернативна до ПАРЄ нарада відбувалася цього тижня в Анталії.

Це хороша альтернатива, тому що ми не можемо зациклюватися на тій міжпарламентській структурі (ПАРЄ – 24 канал), яка бере і всупереч усьому займає зовсім неконструктивну позицію,
– сказав Володін.

Російський політик наголосив, що на нараді обговорювалися такі питання, як розвиток економіки, охорона навколишнього середовища та сталий розвиток країн. Окрім того, присутні говорили про безпеку та боротьбу з тероризмом.

При цьому Володін звинуватив Раду Європи у дискримінації. За його словами, Росія може вийти з організації, бо не може брати участь у голосуваннях.

"Більше половини вже суддів Європейського суду обрано. Ми не брали участі. Комісар з прав людини обраний. Ми не брали участі ", – заявив він.

Нагадаємо, Парламентська асамблея Ради Європи відмовилася голосувати за зміну санкційних правил щодо Росії і відклала вирішення цього питання на наступний рік. Це означає, що Росія не поновить своєї участі в організації до кінця 2018 року. Окрім того, генеральний секретар організації Торбйорн Ягланд заявив, що Росію можуть виключити з Ради Європи, бо вона не сплачує внесків у бюджет організації.

24 квітня ПАРЄ своїм рішенням визнала, що за окупацією частин Донецької та Луганської областей стоїть Росія. Таким чином, ПАРЄ змінила формулювання резолюції, у якій констатувала окупацію непідконтрольних Україні районів Донбасу Росією та "фактичне управління" цих територій з боку РФ.

28 червня ПАРЄ схвалила резолюцію, в якій засуджуються тортури і неналежні умови утримання українських громадян-політв'язнів у Росії, а також містяться вимоги щодо звільнення українців із російських в’язниць.

Що таке Рада Європи?Це міжнародна організація у європейському просторі, до якої входять 47 держав-членів. Членство відкрите для усіх європейських держав, якщо вони визнають принцип верховенства права. До структури Ради Європи входить Комітет Міністрів, Парламентська асамблея Ради Європи та Європейський суд з прав людини. Дорадчими органами в організації є Венеційська комісія – дорадчий орган Ради Європи з питань конституційного права, та конгрес місцевої та регіональної влади Європи – консультативний орган, що представляє місцеві та регіональні влади. Один з найбільших успіхів Ради це Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року.

Що таке ПАРЄ?
Це один із двох головних статутних органів Ради Європи. До його складу входять представники парламентів усіх держав-членів. ПАРЄ є найстарішим в Європі органом міжпарламентської співпраці. Асамблея приймає резолюції та рекомендації на основі доповідей, що їх готують депутати. Серед важливих повноважень – вибори Генерального секретаря Ради Європи та його заступника, суддів Європейського суду з прав людини, прийняття висновків щодо кандидатур нових держав-членів, моніторинг виконання ними зобов'язань, взятих при вступі.