Про це повідомив міністр оборони України Степан Полторак під час церемонії випуску слухачів Національного університету оборони України ім.І.Черняхівського, передає "Інтерфакс-Україна".

"Ситуація на фронті свідчить, що агресор – Російська Федерація не відмовляється від ідеї захопити нашу країну", – зазначив він.

Читайте також: Турчинов розповів про дуже серйозну небезпеку з боку Росії

Він додав, що Міноборони буде продовжувати реформування оборонного сектора і зміцнення Збройних сил України.

Зокрема, підвищення професіоналізму лав ЗСУ до стандартів НАТО, що дозволить зменшити бойові втрати серед українських військових та збільшити втрати противника.

Ми створили нові органи управління, об'єднаний оперативний штаб, ССО (Сили спецоперацій, – "24"), поліпшили високомобільні війська, поліпшили систему підготовки, змінили систему логістичного забезпечення. Знання та досвід – це те, що необхідно для перемоги. А сучасна техніка надходить і буде надходити,
– сказав Полторак.

Нагадаємо, секретар РНБО Олександр Турчинов очікує від Верховної Ради якомога найшвидшого розгляду зміни формату АТО на Донбасі.

Натомість Петро Порошенко вважає, що припинення АТО проти бандформувань на Донбасі може залишити Україну беззахисною в умовах агресії.