Пряма трансляція на
Останні випуски

Росія почала втручання у справи України у вересні 2013 року – екс-депутат Держдуми

- Читать новость на русском
Пономарьов розповів, коли Росія почала втручання в українські справи
Пономарьов розповів, коли Росія почала втручання в українські справи / Фото з відкритих джерел

Російська Федерація почала активно втручатися у процеси на території України з вересня 2013 року, а в березні 2014 року розпочалося військове втручання.

Про це заявив екс-депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов на допиті в суді у справі про державну зраду Віктора Януковича, передає "Українська правда".

Читайте також: Конфлікт на Донбасі не будуть "заморожувати", – екс-депутат Держдуми

Політик наголосив, що про безпосереднє захоплення території України стало зрозуміло тільки в березні 2014 року.

Те, що ми (Росія – "24") якимось чином втручаємося у процеси на території України, було зрозуміло з осені 2013 року, коли наші політтехнологи поїхали під час Майдану в Україну і я там бачив представників адміністрації президента РФ. Але те, що це безпосередньо військова операція, пов'язана зі зміною території, мені стало зрозуміло на початку березня,
– заявив Пономарьов.

Екс-депутат Держдуми уточнив, що Росію найбільше цікавили не країни меншого розміру – типу Молдавія чи Вірменія, а саме Україна, як найбільша країна, що бере участь в євроасоціації та найближчий сусід.

Нагадаємо, раніше глава Міністерства закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Російська Федерація не має наміру каятися і вибачатися за свої дії на Сході України та в окупованому Криму.

Хто такий Ілля Пономарьов? Російський політичний діяч, підприємець у галузі високих технологій. Депутат Державної думи Росії 5-го і 6-го (повноваження припинені достроково) скликань, член фракції "Справедлива Росія", член Ради Лівого фронту, голова опікунської ради Інституту інноваційного розвитку.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі