Про це у блозі на "Обозревателе" пише російський журналіст Аркадій Бабченко.

Тому, за його словами, пізно боятися, що Америка почне воювати з Росією, бо вона вже почала цю війну – тільки не на полі бою, а шляхом ізоляції.

Америка вже з вами воює. Просто зі свого дев'ятнадцятого ви елементарно не можете зрозуміти цього. Ви звідти не бачите, що з вами вже воюють, що наступ вже почався по всіх фронтах і більше того — що ви вже програли,
– вважає Бабченко.

Журналіст наголошує, що росіяни чекали "танкових битв дивізія на дивізію, а отримали ізоляцію і третій світ, начищали "Іскандери", а отримали барель по тридцять п'ять".

"Виявилося, що поки ви начищали "Іскандери", у вас вже роздроблена банківська система, завдано удару по рублю, обвалена нафта, арештована власність у Франції, прийнятий черговий раунд санкцій і диверсійна група супротивника глибоким рейдом пройшлася по всіх федераціях легкої та важкої атлетики зі своєю новітньою зброєю — допінговими скандалами", – перечислив Бабченко наслідки війни 21-го століття.

На думку журналіста, танками в двадцять першому столітті вже не воюють, а воюють курсом валют, економікою, інформацією і технологіями.

"І громити вас будуть по всіх фронтах. Вже громлять… І результат цього розгрому буде точно таким же, як і результат розгрому звичайного. Відкидання в часі, убогість і розруха, нафта в обмін на продовольство", – зазначив Бабченко.

Читайте також: Через 5 років почнеться друга серія війни на Донбасі, — журналіст