Про це у розмові з 24 Каналом відзначив український журналіст, медіаменеджер, заступник гендиректора телеканалу ATR Айдер Муждабаєв. Загалом, росіяни вкотре доводять, що гучна фраза "своіх нє бросаєм" – це лише банальні слова.

Дивіться також Позашляховик росгвардії потрапив у серйозну ДТП в Москві: ЗМІ пишуть про постраждалу

"Це звичайне життя рабів, де головне – щоб не мене. А якщо когось: ну то ж не я, зі мною такого не станеться, я у цьому не винен, я до цього не маю жодного відношення – я ніхто. Тобто вони прекрасно один одного знають, що ніхто нікому там руку допомоги не протягне, ніхто ні за кого нічого не зробить, – пояснив він.

З чого складається російський менталітет

Росіяни люблять лише гроші. Особливо ті, які не треба заробляти.

"Гроші, які Путін платить їм за війну – вони ж не трудові. Треба тільки погодитися стати вбивцею. І війна триватиме доти, допоки у Путіна будуть гроші на фінансування їхнього бажання отримувати їх ні за що", – відзначив Муждабаєв.

Вони не планують наперед, а живуть одним днем. Можливість вибору їх пригнічує і створює дискомфорт. Тому вони ладні жити у рабстві, де керуватиме і вирішуватиме усе за них певний цар.

"Це звичайне життя раба. Не можу уявити світ, де можна жити так довго. При чому фюрери змінюються, а раби залишаються. І стають ще дурнішими. Ми маємо справу з таким примітивом: є гроші – є війна, немає грошей – немає війни", – резюмував журналіст.

Що відбувається у Росії: останні новини

  • Російський Орськ продовжує тонути. А поруч із цим активізували свою роботу мародери, які викликають паніку у місцевих.
  • Йде під воду й Оренбург. Там оголошено евакуацію населення. Загальна кількість підтоплених будинків вже складає 10 тисяч.
  • Росію очікує повернення 90-х, коли на полицях магазинів було порожньо. Їхній так званий "приріст" економіки є банальною фальшивкою.