Таку думку 24 Каналу висловив експрацівник КДБ та Служби зовнішньої розвідки Росії Сергій Жирнов, зауваживши, що дохід федерального бюджету закривається з шаленими збитками. Скоро на полицях російських магазинів не буде ніякої продукції.

Дивіться також Економіка Росії зараз настільки ізольована, що у неї мало варіантів, окрім юаня, – ЗМІ

Розвал російської економіки

За словами Жирнова, санкції на Росію діють. Коли країна займається воєнним виробництвом, коли працює її воєнно-промисловий комплекс 24/7, він виробляє додаткову вартість, яка враховується в рості ВВП та всіх економічних показниках.

Також людям, які працюють на ці воєнні виробництва та на війну, виплачують премії, зарплати, адже вони працюють без відпусток та вихідних.

Виробництво "накачує" грошима економіку, яка "перегрівається", за цим немає ніякої споживчої вартості. Всі танки, гармати згорять на війні, кошти за них будуть йти в економіку, вона наче буде рости, але на полицях магазинів не буде ніякої продукції,
– зауважив експрацівник КДБ.

У такий спосіб росте інфляція. За словами Жирнова, дохід федерального бюджету падає. Вже третій рік він закривається зі збитками, які є дуже серйозними. Це все потім, за допомогою економічних махінацій Центрального банку, приховується. Однак економіку не обманеш.

Економіка, яка працює на знищення матеріальних цінностей людей, не створює ніяких споживчих вартостей для свого ринку і вкладає в нього незабезпечені рублі, розвалиться,
– додав експрацівник КДБ.

Санкції проти Росії: останні новини

  • Флоти Росії зазнають серйозних проблем через санкції та удари українських військових. Міноборони країни-агресорки намагається про запас закупитися іноземними компонентами.
  • Уряд Японії розширив заборону на експорт до Росії на понад 164 промислових товарів. Мовиться про літій-іонні батареї, газові труби, моторне мастило, термостати та деревообробні верстати.
  • Російські нафтові компанії не можуть відремонтувати свої підприємства через санкції США. На російських НПЗ є поєднання російського та закордонного обладнання, яке Росія не може замовити.