На щастя, минулось без жертв та постраждалих. Про це повідомив глава Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.

Раніше Під час тривоги на Харківщині чули вибухи, також ворог обстріляв Марганець на Дніпропетровщині

Випустили пакет "Градів"

Російська армія била по двох районах: Нікопольському та Криворізькому. Нікопольський атакувала тричі. Зокрема, 4 села у двох громадах.

По Марганецькій громаді стріляли з "Градів". Зафіксували 20 прильотів реактивних снарядів.


Уламки снарядів / Фото Дніпропетровської ОВА

Зруйновані будинки

По Червоногригорівській громаді ворог поцілив двома ракетами Х-59. У селі Кам’янське знищили 2 приміщення аграрної компанії, пошкодили 4 її склади, обладнання та автівку. Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук зазначив, що уламками від ракет пошкоджено 10 житлових будинків. Вибухова хвиля повибивала вікна у прилеглій будівлі.


Руйнування внаслідок обстрілів / Фото Дніпропетровської ОВА

У Криворізькому районі зі ствольної артилерії обстріляли Зеленодольську громаду. Теж минулось без постраждалих.


Уламки російських снарядів / Фото Дніпропетровської ОВА

Попередні обстріли Дніпропетровщини

Дніпропетровську область окупанти обстрілюють ледь не щодня. Через близьке розташування до фронту гатять з артилерії. Під ударами – Нікопольський та Криворізький райони.

  • Наприклад, за ніч 7 серпня було 4 ворожих атаки по області. російська армія направила 60 снарядів з "Градів". У Марганці постраждали двоє людей. Пошкоджень зазнали 50 приватних будинків, кілька автівок та автобусна зупинка.
  • 6 серпня ніч теж не була спокійною. У Нікополі зафіксували 20 прильотів реактивних снарядів. Троє містян – поранені, одного з них госпіталізували. У місті понівечені 11 п’ятиповерхівок, до 40 приватних будинків, дитячий садок та будинок дитячої творчості.
  • 1 серпня росіяни атакували Марганець з "Градів". В ОВА показали моторошне фото, як один із снарядів застряг у дитячому ліжку. У цьому будинку перебували 6 дітей, віком від 2 до 12 років. На щастя, вони не постраждали, але поранень зазнала молода жінка. Її забрали до лікарні.

Раніше – росіяни гатили з "Градів" та "Ураганів" по Дніпропетровщині – відео