На Донбасі перебувають російські найманці, командири та зброя. Саме тому Україна повинна бути готовою до будь-яких раптових дій з боку агресора.

Читайте також Брехня і звинувачення України, – Кравчук пояснив, чому канали Медведчука є рупорами Кремля

"Перемир'я вже немає. Ми не можемо далі вдавати, що воно є. Треба говорити правду, біле називати білим, а чорне – чорним. Ми повинні ставитися уважно до всього, що відбувається", – сказав Кравчук.

Він підкреслив, що ще не бачив настільки відкритих та цинічних дій, які Росія здійснює на сході України. Мовляв, Кремль веде подвійну гру щодо Донбасу та не збирається змінювати свої методи.

Росія воює 150 років. За цей час, окрім тиску та примусу до миру, вона нічого не використовувала. Не треба думати, що якщо ми будемо поступатися, вони стануть більш поступливими,
– наголосив Кравчук.

Саме тому, виконуючи міжнародні домовленості та дотримуючись шляху до миру, Україна повинна на силу відповідати силою. При цьому, потрібно бути послідовними та жорсткими.

Про Медведчука

Глава української делегації звернув увагу на факт, що напередодні лідер ОПЗЖ Віктор Медведчук дав інтерв'ю російському телеканалу. За словами Кравчука, кум Путіна лише вдає, що він – український політик.

Всіх, хто прийшов здавати країну, багатіти, набивати кишені в Україні й при цьому продавати її, потрібно або викинути з країни, або змусити жити за її законами,
– вважає Кравчук.

"Іншого шляху немає. Час умовлянь та посилань на демократію пройшов. Демократія – це верховенство закону, диктатура закону для всіх без винятку", – підсумував він.

Попередні заяви Кравчука

  • Раніше Кравчук підтримав блокування телеканалів ZIK, "112 Україна" і NewsOne. Та підкреслив, що ці медіа ведуть боротьбу проти України, а їх працівники відкрито брешуть.
  • Перший український президент вважає, що питання Донбасу і Криму варто винести на всеукраїнський референдум. Мовляв, так можна визначити ставлення українців.
  • Також Кравчук прокоментував дії Медведчука та Росії щодо обміну полоненими. Він пояснив, чому не варто звинувачувати Україну у невдалому обміні полоненими.