Джерела 24 Каналу повідомляють, що на Байкало-Амурській залізничній магістралі вибухнув ще один потяг з паливом. Це вже другий такий інцидент.

Дивіться також Зима на фронті․ Як погода впливає на війну, наступ ЗСУ та просування росіян

Гасити пожежу приїхав пожежний потяг

Як зазначають джерела 24 Каналу, цей підрив став другим етапом спецоперації СБУ із виведення з ладу цієї важливої залізничної магістралі. Росіяни використовували її для забезпечення логістики.

Російським спецслужбам варто звикати, що наші люди – всюди. Навіть в далекій Бурятії,
– наголосило джерело.

Перший інцидент із вибухом вантажного потяга відбувся безпосередньо в Північномуйському тунелі. Для продовження руху росіяни почали використовувати об'їзний шлях, який проходить через "Чортів міст". Однак саме на це й розраховували співробітники СБУ. Коли потяг їхав по цьому мосту, спрацювали вибухові пристрої.

Російські телеграм-канали пишуть, що від вибуху загорілось 6 цистерн.

До теми Вибух на Байкало-Амурській магістралі: СБУ підірвала єдине залізничне сполучення Росії з Китаєм

У Росії вибухнув вантажний потяг: дивіться відео

Спецоперації СБУ зменшують ресурси окупантів

  • СБУ підтвердила статус спецслужби номер 1 в Україні та вийшла на новий рівень спецоперацій, до якого росіяни виявились неготовими. Про це пише політолог Тарас Загородній. Так він прокоментував удар безпілотників СБУ по НПЗ в Краснодарському краї.
  • За його словами, Афіпський НПЗ – основний виробник авіаційного пального для літаків ворога. Внаслідок ураження у росіян буде значно менше палива, яке вони зможуть використати, щоб атакувати Україну.
  • Для ударів Служба обирає саме ті об'єкти, знищення чи пошкодження яких завдає найбільше проблем військам Росії. І які, очевидно, мали б бути найбільш захищеними. Однак атаки все одно досягають успіху.