Як зазначили в Центрі національного спротиву, особливу увагу приділяють захисту автомобільного та залізничного мостів між Чонгарським та Кримським півостровами. Цей напрямок забезпечує підтримку угрупування військ у Криму та тилове забезпечення угруповань на Херсонському та Запорізькому напрямках.

Дивіться також Витрачають купу грошей: на чому зосередилися росіяни в Криму

Фільтраційні заходи у Криму

Відомо, що після окупації лівобережжя Херсонської області противник не прибрав КПВВ з адміністративної межі між тимчасово окупованою територією Криму та Херсонською областю.

Ці об’єкти використовувались російськими спецслужбами для проведення "фільтраційних заходів" цивільного населення. На цей момент пункт пропуску "Чонгар" вони додатково обладнали системою сканування та моніторингу автомобілів із використанням рентгену,
– мовиться у повідомленні ЦНС.

Крім того, окупанти ретельно оглядають автомобілі з реєстраційними номерами Запорізької та Херсонської областей, як українського, так і запровадженого росіянами зразка.

У Центрі національного спротиву закликали громадян бути особливо обережними під час перетину цих пунктів пропуску.

Що наразі відбувається в Криму: коротко

  • Жителі Севастополя вранці 30 січня в мережі повідомляли про вибухи. Також було дуже гучно в Сакському районі. Пропагандисти заявили, що "ПеВеО" нібито "відбила всі атаки" на Крим. Також писали про нібито сбиті "БпЛА" над акваторією в районі Бельбека.
  • Тривожно було також у Качі. Ймовірно, це той самий вибух, що чули в Саках.
  • Згодом у Страткомі ЗСУ 30 січня заявили, що це вони завдали потужного удару по ворогу. У тимчасово окупованому Криму успішно уразили радіолокаційну станцію ворога. Деталей наразі не розкривають.
  • Після цього начальниця об'єднаного пресцентру Сил оборони Півдня України Наталія Гуменюк сказала, що так буде відбуватися й надалі. Ба більше, ситуація буде тільки загострюватись.
  • Водночас стало відомо, що партизани "Атеш" знайшли склад російського озброєння у Севастополі. Агенти провели розвідку на північ від Сухарної бухти. Там виявили склади з боєприпасами, де, ймовірно, зберігаються й крилаті ракети типу "Калібр". У мережі також опублікували координати об'єктів.